یکشنبه , تیر ۵ ۱۴۰۱
خانه / اربعین / توصیه های پلیس فتا در مورد روز اربعین

توصیه های پلیس فتا در مورد روز اربعین

پلیس فتا در چند روز اخیر توصیه هایی مبنی بر این موضوع که در زمان سفر به عراق باید مواردی ار برای بهتر و ایمن سفر کردن ارائه داد. سرهنگ «علی کریمی» گفت: ممکن است افرادی در دما راهپیمایی اربعین با نیت سوء دست به  انجام مجرمانه و یا کلاهبرداری بزنند، از این‌رو  الزامی است زائران مسلماً هشدارهای گزمه فتا را جدی بگیرند تا  متاهل مشکل نشوند. در ادامه در مطلب اربعین در مورد توصیه های پلیس فتا در مورد روز اربعین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

توصیه های پلیس فتا در مورد روز اربعین

وی با تلمیح به این‌که به‌همراه داشتن تلفن عدو و تلسكوپ از سوی زائران مانعی ندارد، گفت: ولی داشتن این اسباب در حرم‌ها و اماکن زیارتی و تصویربرداری از پایانه‌های مرزی، ستون‌های سپاهی در جاده‌ها، اماکن نظامی، مكث تفتیش و نظایر آن مطلقاً حرام است.

رئیس پاسدار فتا استان کرمانشاه افزود: در پوست ازدست رفته شدن تلفن عدو خود در موکب‌ها، زمینه را به مسئول موکب و یا به بدوی موکب ایرانیان معرفت دانایی دهید. کریمی با تأکید بر این‌که كسان ازبیخ از تلفن همنشین افراد غریب حیث برقراری ربط مصرف نکنند، مخابره کرد: در مواقعی که زوار حاجتمندی الزامی به مصرف از تلفن یار و دشمن دارند، از تلفن معشوق افراد امان استعمال کرده و پس از ربط عدد را از خاطر تلفن حذف کنند.

توصیه های پلیس فتا در مورد روز اربعین
وی با آرزوی غربت نشین امن همراه با ایمنی درعوض جهت همه زائران ابا عبدالله الحسین(ع) حالی شد: زائران در جلد غشا چهره برابر و یا بینش رویت موردها مشکوک آن را از آبگین سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش فوریت‌های پلیسی آگهی دهند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

گران فروشی های کاسبان اربعین

گران فروشی های کاسبان اربعین

یکی از ممراسمی که هر سال برای دهه ی آخر محرم برگزار می شود روز …

یک دیدگاه

  1. اربعین کربلا بودن قسمت میخواد…

    خدا قسمت همه بکنه ان شالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.