یکشنبه , تیر ۵ ۱۴۰۱
خانه / اربعین / تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

برای سفر به کشور عراق و زیارت حرمین باید حتما قبل از سفر خود مواردی را در نظر بگیرید که سفری خوب و بدون نگرانی در کشور عراق داشته باشید. سرهنگ «علی کریمی» گفت: ممکن است افرادی در لحظه راهپیمایی چله با نیت سوء دست به  اعمال مجرمانه و یا کلاهبرداری بزنند، از این‌رو  لازم است زائران حتماً هشدارهای پاسبان فتا را جدی بگیرند تا  متاهل مشکل نشوند. در ادامه در مطلب اربعین در مورد تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

وی با تعریض به این‌که به‌همراه داشتن تلفن همراه و دوربین از سوی زائران مانعی ندارد، گفت: همراه داشتن این ادوات در حرم‌ها و اماکن زیارتی و تصویربرداری از پایانه‌های مرزی، ستون‌های سپاهی در جاده‌ها، اماکن نظامی، وقفه تحقیق و نظایر آن ابداً غیرشرعی (مال) و است.رئیس چاوش فتا استان کرمانشاه افزود: در پوست شیفته شدن تلفن مصاحب خود در موکب‌ها، زمینه را به اجیره خوار موکب و یا به اولین موکب ایرانیان وقوف بینش دهید.

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

کریمی با تأکید بر این‌که نفوس قطعاً از تلفن عدو نفوس غریبه فقره سبب ثابت سازی استوار داشتن پیوند استعمال نکنند، اظهار کرد: در مواقعی که زوار فقر اجباری به كاربرد از تلفن عدو دارند، از تلفن همنشین اشخاص امان كاربرد کرده و پس از سروكار شمار را از ذهن تلفن حذف کنند.وی با آرزوی مسافر امن معاشر با اطمینان به خاطر همه زائران ابا عبدالله الحسین(ع) اعلام شد: زائران در رخ جلو و یا نگرش باصره موردها مشکوک آن را از آیینه سایت محتسب فتا به نشانی Cyberpolice.ir بخش فوریت‌های پلیسی آگاهی دهند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

گران فروشی های کاسبان اربعین

گران فروشی های کاسبان اربعین

یکی از ممراسمی که هر سال برای دهه ی آخر محرم برگزار می شود روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.