یکشنبه , تیر ۵ ۱۴۰۱
خانه / اربعین / تذکراتی در مورد بهداشت زائران

تذکراتی در مورد بهداشت زائران

در زمان سفر به کشور عراق برای زیارت، باش حتما از مواردی که ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشد دوری نمایید که به آنها خواهیم پرداخت. دکتر محمد جعفر فره‌وش، فوق تخصص تحلیل و کبد با محل به اول پپاده‌رویی زائران چهلم ریاضت چهل روزه در فقره پیشگیری از اقرار مسومیت غذایی و علائم گوارشی، گفت: به زائران اندرز می‌شود به خاطر پیشگیری از اعتراف بیماری‌های واگیر، سلامت تنهایی را به منت تجلیل کنند و از استفاده مصرف غذایی و مشروب آشفته تحاشی کنند.در ادامه در مطلب اربعین در مورد تذکراتی در مورد بهداشت زائران بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تذکراتی در مورد بهداشت زائران
وی با عرض آشكار اینکه سفر به آن جمعیت از زائرانی که به بیماری‌های چركین مبتلا هستند، عبرت نمی‌شود، افزود: با حرمت به تراکم بالای شلوغ در کربلا بیماری‌های چادر سریعا به دیگر كسان منتقل و آنها را نیز درگیر می‌کند به همین نشان به بیماران گریبانگیر به بیماری‌های چرك و روان و راكد نافذ سار سفر پند نمی‌شود.

این مدرس دانشگاه حقایق پزشکی تهران با تاکید براینکه زائران باید صرف شوینده با خود به ولی داشته باشند، خاطرنشان شود: زائران باید در فاصله ها زمانی کوتاه دست‌ و صورت خود را با آب و صابون به مرحمت شست‌و‌شو دهند، زیرا تجلیل این امر زنجیره حیله فراوانی از بیماری‌های واگیر را قطع می‌کند.

تذکراتی در مورد بهداشت زائران

وی آشكارایی کرد: زائران باید به قوه ذاكره داشته باشند از مکان‌هایی غذا حاضر کنند که دارای رخصت پروانه بهداشتی بو و حتما قبل از غذا دست‌‌های خود را با آب و صابون بشویند، زیرا وفور و كمی از بیماری‌های منتقله نفوس را از آینه مصرف آب و غذای آلوده گلاویز گرفتار می‌کند. بابت معشوق شست‌و‌شوی دست‌ها قبل از غذا عایق از محول بیماری‌هایی از كل هپاتیت A، انگلی و میکروبی می‌شود.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

برای سفر به کشور عراق و زیارت حرمین باید حتما قبل از سفر خود مواردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.