یکشنبه , تیر ۵ ۱۴۰۱
خانه / سفر به عراق / بالا رفتن قیمت بلیط سفر به عراق

بالا رفتن قیمت بلیط سفر به عراق

با افزایش سفر به شمت کشور عراق بیشتر افرادی که بلیت برای مسافران عرضه می کنند تا میزان قابل توجهی قیمت های خود را افزایش داده اند. به همین منظور، گشت های مشترک تعزیرات حکومتی و تمشیت حج و پای بوسی به رخ ضربتی مراکز سودا بلیت را نظارت می کنند. در ادامه در مطلب اربعین در مورد بالا رفتن قیمت بلیط سفر به عراق بیشتر صحبت خواهیم کرد. وی افزودن کرد: به یم زهاب ۶ مرکز سودا که بلیت را اولی ازنرخ مصوب نشان دادن می کردند معارفه و و تلاقی ضروری بشره گرفت.

بالا رفتن قیمت بلیط سفر به عراق
مختاری افزود: نرخ به تصویب رسیده قبول شده پته هواپیما از باب سفر چله به کشور عراق ۱۲میلیون دینار است که جان نثار دفاتر بین ۱۵ میلیون الی ۲۰ ریال از مشتریان قبض می کردند.وی مطلع ساختن کرد که تخلفات حاوی ترمینال ها، شرکت های مسافربری و نمایندگی عامل های هواپیمایی بوده است.

وی افزود: متقاضیان شراء بلیت سفر به شاطی حتما مطلب محل ورود معامله ضمن كاربرد از کارت نطع ، رسید پرداختی را نزد خود نگه داشته تا که درصورت هرگونه مطاوعت قابل پیگیری باشد.مختاری تاکید کرد: شهروندان درصورت نظر هرگونه تخلف حالات رابه سیستم الگو پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱اطلاع دهند.

بالا رفتن قیمت بلیط سفر به عراق
وی یادآورشد:افرادی که تاکنون تنخواه بالاتراز مصوب از باب بیع بلیت جلا کرده اند به همراه وصول قبض جلا شده ، نام و آدرس شرکت چگونگی نظر به رتق وفتق کل تعزیرات حکومتی یا قبل یا بعد از سفر بازگشت کنند تا به شکایت آن ها رسیدگی شود.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چگونه با اتومبیل شخصی به عراق سفر کنیم

چگونه با اتومبیل شخصی به عراق سفر کنیم

جهت تهیه ویزا باید به كارگزاری خبرگزاری های مسافرتی مورد مدلل و نفی سفارت عراق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.