یکشنبه , تیر ۵ ۱۴۰۱
خانه / اربعین / علت بسته شدن مرز خسروی

علت بسته شدن مرز خسروی

به دلیل شکل گرفتن برخی از مشکلات در مرز خسروی این مرز تا چند روز اخیر بسته بود و اجازه به ورود و خروج به مسافران و زائران داده نمی شد. تمامی زیر ساختها در انسوی مرز ملوكانه اماده شده است و عراقی ها نیز هماهنگی الزامی درخصوص راه اندازی موکبها و زیرساختها را داشته اند اما یکی از ادله باز نشدن به کم کاری در تثبیت نیروهای عراقی در پایانه صفر مرزی باز می گردد. در ادامه در مطلب اربعین در مورد علت بسته شدن مرز خسروی بیشتر صحبت خواهیم کرد. در ادامه در مطلب اربعین در مورد علت بسته شدن مرز خسروی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

علت بسته شدن مرز خسروی
سخنگوی مقر اركان حرب ركن مرکزی چله حسینی تاكید کرد: چاره ها فقره سبب وا كردن این مرز اجرا شده و این مهم یعنی استقرار نیروهای طرف مستوی در پایانه مربوط به مرز سرحدی سرحدنشین تا دوشنبه ایفا به جریان انداختن می گیرد؛ نیروهای ما نیز برای کارهای اجرایی و برآوردن زایران به رخ کامل اماده هستند.

علت بسته شدن مرز خسروی
حیدری درباره منوال ورود پته نیز گفت: تا کنون حدود یک هزارهزار و ۲۷۰هزار تذكره به خاطر زایران صادر شده و اصدار پروانه با تسریع و سعی در حال انجام است.وی گفت:روند ثبت نام نیز با تسریع و تكاپو در حال به كاربستن است و به طور قطع در روزهای اتی اضافه می یابد؛امیدواریم زایران پروگرام ثبت نام را به روزهای اخر موکول نکنند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

تذکر نیروی انتظامی به زائرین حسینی

برای سفر به کشور عراق و زیارت حرمین باید حتما قبل از سفر خود مواردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.