یکشنبه , مرداد ۱۶ ۱۴۰۱
خانه / سفر به عراق / با یک میلیون تومان به عراق سفر کنید

با یک میلیون تومان به عراق سفر کنید

مدیرکل عتبات عالیات در اداره حج از اجرای طرح «زیارت ارزان عتبات عالیات عراق» همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: امکان سفر زیارتی عراق با کمتر از یک هزارهزار تومن مهیا شد.در ادامه در مطلب سفر به عراق در مورد با یک میلیون تومان به عراق سفر کنید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

یک میلیون تومان به عراق سفر کنید

همزمان با آغاز ثبت‌نام کاروان‌های زیارتی در ماه مبارک رمضان، مرتضی آقایی گفت: در این دوره که ثبت‌نام از ۲۹ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و اعزام‌های آن از ۱۰ خردادماه (نیمه ماه مبارک رمضان) تا ۲۰ فصل گرما و زمستان خواهد بود، تلاش شده قیمت‌ها تا حد امکان سبك داده شود. بدین لحاظ فراوانی از بسته‌های سفر عراق که برای ماه مبارک رمضان نگارگری نقشه ریزی شده‌اند تا ۲۰ درصد کاهش نرخ دارد.

مدیرکل عتبات عالیات در دایره حج افزود: مدت زمان سفر این گروه‌ها یک هفته است که زائران سه شب در نجف، سه شب در کربلا و یک شب هم در کاظمین جایدهی دارند و پابوسی سامرا و امامزاده سیدمحمد را نیز عبوری در نقشه سفر خواهند داشت.

یک میلیون تومان به عراق سفر کنید

بنا بر اعتراف رتق وفتق حج و زیارت، مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه سفر هوایی به عتبات برای این دوره از یک هزارهزار و ۷۳۰ هزار تا یک هزارهزار و ۷۸۰ هزار ده قران و برای مسیر قدسی از ۸۷۷ هزار تا یک هزارهزار و ۲۲۴ هزار تومن انتخاب شده است.

مدیرکل عتبات عالیات سپس با برملا چشم داشت برای دوام روند کاهشی نرخ و تعدیل قیمت سفر عتبات عالیات عراق، راجع طرح سفر كم بها عتبات با آدرس «ابرار» یا «موکب»، گفت: در این طرح هزینه سفر زائران کمتر از یک هزارهزار ده ریال و مبلغی در حدود ۹۰۰ هزار ده هزار دینار ده هزار سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) خواهد بود. در تلاشیم افرادی که مایلند در این گروه‌ها ثبت‌نام کنند از ۵۰۰ هزار ده ریال وام بدون بهره که تنها ۱۰ هزار ده ریال حق کارمزد دارد، استفاده کنند. یقیناً با توجه به اختصاص منابع، تقاضا می‌شود افرادی که در این گروه‌ها ثبت‌نام می‌کنند و ندار استفاده از آن وام نیستند، این فرصت را به افرادی بدهند که راجی سفر عتبات عالیات هستند اما در سختی و وسیع مالی به سر می‌برند.

یک میلیون تومان به عراق سفر کنید

آقایی افزود: زمان ثبت نام در این کاروان‌ها از ۲۹ اردیبهشت آغاز شده و مشتاقان می‌توانند با بازگشت به دفاتر پای بوسی تحت پوشش دائره حج و پای بوسی که وزن پایگاه آن‌ها بالغ بر ۲۶۰۰ دفتر است برای ثبت نام در کاروان عمل کنند. علاوه براین امکان ثبت‌نام اینترنتی از طریق وب‌سایت Atabatorg.haj.ir امکان‌پذیر است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چگونه در عاشورای 97 به کربلا سفر کنیم

چگونه در عاشورای ۹۷ به کربلا سفر کنیم

ویزایی که برای شما و بصورت تكی صادر می شود ۳ ماه شرف خواهد داشت.راهنمای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.